Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
poradenství o produktech TCM, poradenství, masáže, koučink.

MYKOTERAPIE

Navigace: Tradiční čínská medicína > MYKOTERAPIE
Rychlost.cz - poptávka připojení

                                                                     

 

 

Bylinná síla a Mykologie Čínské medicíny.

Tradiční čínskou medicínu jsem se začala učit v roce 1994 na soukromé škole v Praze. Tradiční čínská medicína se stala součástí a láskou mého života. Čínská medicína mne naučila poznat sebe samu. Začala jsem lépe rozlišovat co je pro mne důležité, co snese můj organismus a co nesnese.

Ve své praxi užívám diagnostiku dle pěti prvků čínské medicíny. Sama na sobě už v začátcích učení jsem poznala sílu rostlinné říše čínských bylinek. Čínská medicína má mnoho rostlinných směsí, včetně mykoterapie na léčbu civilizačních i genetických onemocnění. Mezi výborně léčitelné nemoce patří nespavost, únavový syndrom, revmatoidní artritida, kožní nemoce, tinitus, steatóza jater, neplodnost a poruchy imunitního systému. Léčíme-li svůj organismus bylinkami je důležitý dívat se na člověka celostně. Nemoc začíná v hlavě ale i nejen v hlavě začíná nemoc. Narodíme se na svět s určitým potenciálem, který je ovlivněn rodinou kde žijeme a stravou kterou sytíme naše tělo.

Vše co nás obklopuje, nás ovlivňuje. Ve své praxi včetně mykoterapie "Power Houby" houby mocné síly, doporučuji dle stavu klienta rostlinné směsi profesora Leung Kok Yuen. Na základě svých dlouholetých zkušeností s čínskými a západními klienty sestavil profesor Leung ucelený systém bylinných směsí které jsou mocným nástrojem pro ovlivnění nejrůznějších onemocnění. Pan profesor uznává starověké členění kde za kořeny znalostí byla považována etiologie i patogeneze nemoci a metody vyšetřování z jejíchž osvojení vyvěrají vrcholové znalosti spočívající v klasifikaci přiznaků nemocí a výběrtu konkrétní léčebné metody a přípravku.

S nemoci které Vás zatěžují, drobnými a většími potížemi Vám mohu pomoci zlepšit kvalita Vašeho života, čínskou medicínou, jejími rostlinnými přípravky včetně Vašeho zapojení se do léčby.

Prevence z pohledu čínské medicíny: nic není definitivní a nic neplatí absolutně, vše neustále plyne a vyvýjí se.                                                       Každá akce vyvolá reakci. 

 

 

© cinskamedicina.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma