Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
poradenství o produktech TCM, poradenství, masáže, koučink.

KINEZIOLOGIE

Navigace: Tradiční čínská medicína > KINEZIOLOGIE
Rychlost.cz - poptávka připojení
KINEZIOLOGIE
Pracuji v oblastech kineziologie a psycho-kineziologie.
Ve své praxi praktikuji metody psycho-kineziologie prověřené doktorem Klinghardtem a metody psychoanalytika Bertha Hellingera.Specifické duševní konflikty stimulují vždy tu samou oblast hypothalamu a mají tedy specifický efekt na určitý orgán, kloub či část páteře.
Je moderní terapeutická metoda, jejíž výhodou je jednoduchost a schopnost odstranit nebo podstatně zlepšit potíže charakteru učení, dyslexie, emocionální trauma nebo stres, který jsme prožili, může být tak intenzivní, že dojde k zablokování našich přirozených schopností. Pomocí metody One Brain můžeme snadno určit příčinu stresu a jeho emotivní obsah. Metodou One Brain lze odstranit strach nebo bolest ze vzpomínek na danou situaci. Velmi důležitou součástí metody One Brain je léčba lehké mozkové dysfunkce, poruchy učení, čtení, psaní, poruchy řeči, záměna čísel a písmen, matematika, pochopení učiva, hyperaktivita a jiné. Kineziologie je jedinečná a účiná metoda, která umožňuje každému člověku osobnostní růst, pomáhá zlepšovat vztahy a umožňuje rozvoj jeho nekonečných možností. Namísto jiných metod řeší příčiny problémů, než až jejich následky.
Motto:
Dokud konflikt není uvolněn nebo vysvobozen, vytváří se v konflitkní oblasti stále znovu elektrická energie. Díky tomu dochází k chronickému dráždění odpovídajících hypothalamických jader a tím k chronickému funkčnímu omezení cílového orgánu.
© cinskamedicina.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma